Замовлення відвантажуємо пн-пт з 9.00 до 15.00
UAH
  • EUR
  • USD
Рус
Каталог
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

SciCan

Сортировка:
по популярности
по популярности сначала дешевле сначала дороже по названию
Отображение:

забезпечуючи незмінні можливості контролю світових умов для будь-якої практики.

SciCan забезпечує повну рівню невпливу контролів рішень для юристів, офтальмологістів і медичних clinics в віршах Country по всьому світу. Багато тих, хто є дизайн, будівництво, розповсюдження і maintain є спрямовані на ефективне кидання, disinfecting and sterilizing dental and medical instruments.

У центрі промисловості, ми знаємо, як maker of STATIM Cassette Autoclave®. Це fastest cassette autoclave out there. But we offer more than just technology, and more than just dental.

Працює з промисловими професіоналами і регулювальниками, ми робимо дентальні, офтальмології, і косметологічні ринки з найбільш сучасними і ефективними підприємствами, що існують. Нашої глобальної мережі впевненості в управлінні експертами розвитку реальних світових рішень, заснованих на нашому великому зображенні, на основі того, як хороший дизайн, ефективний work flow, і звукові ergonomics make for better and safer patient care.

З великої multi-office практики до малої клініки, SciCan продукція, використовувана наскільки корисним і ефективним clean, disinfect and sterilize instruments до боротьбі з засобами, як для hepatitis B, hepatitis C, і HIV.

Why SciCan

Infection control is not new, але governments and regulatory body at the the world are recognizing its importance and driving new changes in the industry. Захищеність до розв'язання керування рішеннями зростає в незмінних випадках, і ми готові до зросту з ним.

History of growth

SciCan розробив ground-breaking STATIM Cassette Autoclave in the late 1980s. Назад коли autoclaves може бути як мінімум 45 хвилин до стерилізації дентального обладнання, STATIM® був у ньому в 6 хвилин. У 1992 році, магазин зроблений на популярний news program про dentist, який злегка пройдений AIDS virus до п'яти своїх пацієнтів через infected dental handpiece. Що' dentists began using sterilizers до процесу своїх інструментів після будь-якого пацієнта. Demand for a fast sterilizer grew exponentially and today you'll find STATIM's in dental offices around the world – and in most dental practices в Canada.

Leadership in infection control markets

Through a sustained legacy of growth and expansion, SciCan є leader в 3 areas of infection control:

Dental

Ми маємо повні системи, які були розроблені для здійснення великих міжнародних стандартів і сприяння заподіяння і розпущення infektions for staff and patients alike.

Opthalmology

Наші повні спектри рішень створюються для стерилізації злих інструментів.

Endoscopy

У Канаді, ми маємо досконалі системи для reprocessing flexible endoscopes (washing, disinfection, sterilization) включаючи storeage and transportation for any size facility.

www.scican.com

Развернуть
Наверх