03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Acteon

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Міжнародна компанія Acteon, світовий лідер з виробництва стоматологічного обладнання та витратних матеріалів. Головний офіс знаходиться у Франції. Близько 650 чоловік працюють на 5 виробничих майданчиках, що знаходяться в Більбао, Марсель, Нарнборн, Тютлінген, Бордо, в 8 дочірніх підприємствах, і 5 представництвах, що знаходяться на основних світових ринках. свою назву на Acteon (2003). Компанії об'єдналися під однією назвою для найуспішнішого просування продукції на світових ринках.

Acteon ділиться на три підрозділи:

Acteon Equipment Satelec - один з підрозділів Acteon, що займається виробництвом стоматологічного обладнання, світовий лідер з виробництва п'єзоультразвукових генераторів призначених для стоматології, включаючи такі процедури як остеотомія, полірування, полімеризація, автоклавування і т.д.

Pierre Roland – фармацевтичний підрозділ Acteon, виробники Expasyl і Riskontrol, що також виробляє зліпувальні матеріали, анастетики, матеріали для ендодонтії та гігієни.

Sopro – всесвітньо пізнаваний підрозділ, що займається системами візуалізації, лідер у виробництві інтраоральних камер та розробці цифрових візіографів.

Також Sopro займається розробкою виробництвом та продажем повного ряду хірургічних ендоскопів.

www.acteongroup.com

Розгорнути
Вгору