03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відбиткові матеріали

В даний час в стоматологічній практиці протезування зубів все ширше використовуються силіконові маси на основі кремнійорганічних полімерів – силіконових каучуків. Вони випускаються комплектом у вигляді паст і рідких каталізаторів, при змішуванні яких протягом декількох хвилин відбувається Вулканізація і утворюється еластичний продукт, довгий час не втрачає своїх властивостей. 

За типом вулканізації силіконові маси поділяються на З - І а-Силікони. 

З-Силікони тверднуть під впливом реакції поліконденсації. Матеріали цього класу схильні до досить сильної усадки (меншою, однак, ніж у альгінатних мас) через утворення побічних продуктів-спирту і води. Моделі по відбитках з з-силіконів відливають через 1-2 години. 

А-Силікони тверднуть за рахунок реакції полімеризації, при якій практично не виникає побічних продуктів. Моделі по ним можна відливати без втрати якості в терміни до місяця, але бажано – протягом тижня. До недоліків цього виду матеріалів відноситься відсутність у них хорошою адгезії до відбитковими ложками.

Відбиткова маса повинна задовольняти наступним вимогам: давати точний відбиток протезного ложа; бути нешкідливою і не володіти неприємним запахом і смаком; легко вводитися і виводитися з порожнини рота; не деформуватися при виведенні з порожнини рота; не розчинятися під дією слини; розм'якшуватися при температурі, що не викликає опіку слизової порожнини рота; тверднути протягом 2-5 хвилин; не з'єднуватися з гіпсом моделі і легко відділятися від нього; зберігатися при кімнатній температурі, не втрачаючи своїх властивостей.

Вгору