Прийом та відвантаження замовлень пн-пт 9:00 - 15:00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Пакувальні машини для стерилізації

Використання стерильної упаковки сприяє високоякісній обробці будь-яких медичних виробів. Найпопулярніші види упаковки-це рулони, що захищають медичні вироби від контакту з мікробами.

Пакувальна машина для запаювання пакетів для стерилізації використовується в промисловій фармацевтиці для медичних виробів. Стерильність самої упаковки, завдяки герметизуючим машинам, зберігається протягом декількох років.

Приблизний час розігріву пристрою – не більше двох хвилин.

Пристрій для рулонів Euroseal 

Стерильність-найважливіша умова в стоматологічній клініці, де інструменти постійно стикаються зі слиною клієнта. Запечатуючий пристрій Euroseal прекрасно справляється зі своєю функцією, створюючи вакуум. Апарат для упаковки сучасний і досить нескладний у використанні.

Обладнання для стерилізації найчастіше використовується в наступних сферах:

  • стоматологія;
  • хірургія і т. д.

Пристрій для рулонів відповідає всім вимогам використання і експлуатації. Також воно забезпечує хорошу герметичність. Управління цією машиною не вимагає професіоналізму, а упаковка і стерилізація предметів займе трохи часу. Завдяки сучасному обладнанню, інструменти, що знаходяться під рукою завжди будуть чисті.

Запечатуючі пристрої для стоматології

Одна з головних робіт при експлуатації будь – яких медичних інструментів-це стерилізація інструментів. Гарантія відсутніх забруднень-це запорука успішної роботи медичного закладу. Обладнання для медичних клінік і установ вимагає не тільки однієї очищення, а також його правильного зберігання. 

  • При порушенні будь-яких умов інструменти відразу ж можуть прийти в непридатність.
  • Неправильне зберігання завжди сприяє порушенню стерильності приладів.
  • Забирає багато часу.
  • Негативно відбивається на роботі стоматології.
  • Пакувальна машина для стерилізації інструментів-це один з основних апаратів в клініці.

Чому необхідно купити запечатуючий пристрій Euronda для стоматології

Запечатуючий пристрій для стерилізаційних рулонів на сьогоднішній день затребуване багатьма медустановами. Така упаковка відразу ж розсіє сумніви у виборі установи, адже вона розкривається на очах одного разу.

Види запечатыющих пристроїв для медицини.

В даний час медичні установи використовують два типи пакувальних (термозварювальних) приладів з метою механічної герметизації одноразової стерилізаційної упаковки.  

Імпульсні Пакувальні машини герметизують (зварюють) упаковку завдяки тому, що підготовлений пакет (або відрізок рулону) затискається між двома зварними плашками, змикання яких відбувається в той момент, коли оператор опускає ручку приладу (тобто, завдяки фізичному імпульсу). Після закінчення витримки, необхідної для зварювання, лунає звуковий сигнал, супроводжуваний світловою індикацією. Швидкість упаковки в даному випадку залежить тільки від дій оператора. У модельному ряду імпульсних машин є прилади, які можуть зварювати або тільки комбіновану упаковку (папір/плівка), або комбіновану і поліамідну упаковку (плівка/плівка; використовується для стерилізації інструментів гарячим повітрям). Загальною характеристикою для імпульсних машин є їх невисока вартість. 

Роторні Пакувальні машини влаштовані технологічно складніше і працюють трохи інакше. Підготовлений пакет встановлюється в направляючий паз, де він автоматично затискається роликами, які прокочують пакет через зварні плашки. Швидкість протягання становить 10 метрів в хвилину, що забезпечує високу продуктивність праці. Крім того, оператор не обмежений в довжині шва (тобто можна зварювати пакети будь-якої ширини), а температура зварювання контролюється електронно.

Вгору