Прийом та відвантаження замовлень пн-пт 9:00 - 15:00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стоматологічні компресори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Чому необхідно купити стоматологічний компресор?

Компресор є необхідним агрегатом для будь-якої стоматологічної клініки. Компресор стоматологічний забезпечує роботу всього комплексу, адже саме від нього залежить безперебійна і ефективна робота. На покупку цього пристрою часто витрачається найбільше сил і часу. По-перше, тому, що від нього залежить ефективність роботи фахівців і якість обслуговування клієнтів. По-друге, ці агрегати при правильних умовах експлуатації здатні працювати десятиліттями. Ви зміните не одну одиницю обладнання, перш ніж стоматологічний компресор вийде з ладу.

Різновиди стоматологічних компресорів

Стоматологічні компресори можуть бути масляними і безмасляними. Кожен з них має свій ряд переваг і недоліків:

Безмасляний стоматологічний компресор. Його незаперечною перевагою є відсутність необхідності періодично заливати в нього масло. Він створений з матеріалів з більш низьким коефіцієнтом тертя, що і забезпечує його роботу. Компресор більш легкий, простий у догляді, рідше вимагає ремонтних робіт. Головний недолік-мала потужність.

Масляний компресор. Такий апарат потребує регулярного технічного обслуговування, яке полягає в зміні масла. Зміна повинна проводитися вчасно, що вимагає постійної уваги, сил і матеріальних витрат. Це компенсується більшою потужністю.

Незважаючи на це, Безмасляні стоматологічні Компресори користуються більшою популярністю, оскільки вони чудово підходять для щоденної тривалої роботи.

Критерії вибору стоматологічного компресора

Стоматологічний компресор-це джерело стисненого повітря для обладнання, що використовується в стоматологічних кабінетах. Компресор для стоматологічної установки слід вибирати відповідно до потреби в стислому повітрі. Необхідно розрахувати кількість споживачів стисненого повітря у Вашому закладі, з'ясувати їх параметри (рівень тиску і витрати повітря), а також кількість годин на добу, протягом яких буде затребуваний компресор.

Чому ми рекомендуємо Компресори Cattani (Італія)?

Компресор Cattani для стоматологів усього світу став синонімом якості та надійності.

Фірма працює на ринку стоматологічного обладнання з 1967 року і спеціалізується на виробництві компресорів і аспіраційних систем. До складу компанії крім виробничих потужностей входять дослідницькі центри, що створюють розробки, що наділяють пристрої Cattani унікальними характеристиками.

Компресори Cattani забезпечують стабільну і довговічну роботу навіть найскладніших турбінних стоматологічних наконечників, не допускаючи порушень вологості і чистоти повітряного потоку.

ЧОМУ КУПИТИ КОМПРЕСОР В КОМПАНІЇ МАЙСТЕР-ДЕНТ ВИГІДНО?

Компанія "Майстер-Дент" пропонує вам широкий асортимент стоматологічних безмасляних компресорів і комплектуючих до них. Ми є ексклюзивними дистриб'юторами обладнання Cattani (Італія).

Вгору