03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стоматологічні рентгени

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Рентген для стоматології

У стоматології без рентгенівського обладнання ніяк не обійтися! Значить купити рентген установку напевно доведеться. Причому, чим вище рівень клініки і чим більша кількість послуг вона надає, тим більшу функціональність повинна забезпечувати дана рентген установка. 

Обладнання для рентгенодіагностики включає в себе кілька видів. Перш за все-це саме рентген апарати генерують гамма промінь, що дозволяють створювати зображення безпосередньо на рентгенівській плівці, або на спеціальних датчиках (візіографів). Так само це супутнє оснащення, яке служить для проявлення плівки і захисту від випромінювання.  

Які бувають рентген апарати для стоматології, в чому їх конструктивні особливості та відмінності?

Види рентгенівського обладнання в стоматології:

  • обладнання для панорамного (оглядового) рентгена – застосовується для оцінки процесів протікають не тільки в зубних тканинах, але і для оцінки їх оточення. Такий знімок дозволяє оцінити особливості будови щелеп і взаємне розташування їх окремих елементів, наприклад придаткових пазух носа. 
  • обладнання для дентального (прицільного) рентгена - найбільш традиційний вид стоматологічного рентгена, застосовується для оцінки стану окремого зуба, його каналів, наявність карієсу.   
  • обладнання для комп'ютерної томографії - найбільш сучасний метод, при якому на підставі декількох рентгенівських знімків, зроблених з різних ракурсів використовуючи сучасні методи цифрового моделювання створюється 3-х мірна модель цікавить ділянки або всієї щелепи.   


При покупці в нашому інтернет магазині:

наша компанія має ліцензію на продаж і монтаж рентген обладнання, що дуже важливо для керуючого клінікою при оформленні документів на рентген кабінет.
здійснює поставку по всій території України.

При цьому ми орієнтуємося на кращих зарубіжних виробників;

  • постійний контакт з нашими клієнтами, участь і організація виставок і демонстрацій з метою популяризації реалізованого обладнання, дозволяє завжди бути в курсі новинок і найбільш сучасних рішень; 
  • тривалі і плідні зв'язки з нашими постачальниками, дозволяє отримувати значні знижки, що в свою чергу дозволяє проводити гнучку цінову політику і підтримувати при цьому конкурентний рівень ціни на рентгенівське та інше обладнання;  
  • на все обладнання є інструкції та документація (російською мовою), необхідні дозвільні документи, сертифікати та свідоцтва, що дозволяє без зайвих проблем ввозити обладнання на територію України, а так само експлуатація на даній території. 

На що слід звернути увагу при виборі рентгенівського апарату  

Вибираючи Сучасний дентальний рентген апарат, слід врахувати характерні особливості і тенденції сучасних технологій , що дозволяють не тільки легко інтегрувати в загальне оснащення клініки, але і використовувати цифрову обробку знімків, істотно розширюють можливості діагностики та оцінки результатів лікування. 

* Сумісність з системою комп'ютерної радіовізіографії-дозволяє відмовитися від процесу проявлення плівки, пов'язаного з цим додаткового часу і проблем, пов'язаних зі зберіганням і утилізацією фото-хімікатів. Крім того, цифрова обробка зображення дозволяє істотно підвищити якість знімка, його інформативність, а так само створює передумови для електронного зберігання знімків з метою оцінки динаміки змін і збору статистики. Але найголовніша перевага комп'ютерної радіовізіографії це зменшення дози рентген випромінювання, так як цифрові датчики набагато чутливіше ніж плівка, а це значить, що ви дбаєте про безпеку ваших пацієнтів, персоналу, а також продовжуєте термін служби рентген апарату.   

* Варіанти установки існують мобільні, настінні і стаціонарні рентген апарати. Мобільні пристрої дозволяють відмовитися від наявності рентген апарату на кожному робочому місці лікаря, і обійтися їх меншою кількістю в рамках одного лікувального закладу. Стаціонарні апарати з кріпленням на стіну створюють великі зручності в процес роботи, але припускають виділення спеціального приміщення для рентгенографії.   

* Установка рентгенівська з системою АСЕ (Автоматична корекція експозиції) – це останнє слово в рентгенодіагностиці, що дозволяє отримувати більш якісні знімки і знизити променеве навантаження на організм пацієнта.  

Гарантія та сервіс 
На всю нашу продукцію надається гарантія від виробників обладнання, при якому протягом гарантійного періоду всі розкриті дефекти і виявлені несправності усуваються безкоштовно фахівцями нашого сервісного центру, що пройшов авторизацію виробника. 

Рентгенівське обладнання відноситься до категорії складної техніки, що використовує мікропроцесорне управління і новітні технологічні рішення, які в свою чергу передбачають регулярне і кваліфіковане обслуговування. Фахівці нашого сервісного центру, які пройшли відповідну підготовку і навчання, виконують такі регламентні роботи не тільки в гарантійні період, але і протягом усього терміну експлуатації придбаного обладнання.  Кваліфіковане і своєчасно виконання запропонованих заводом-виробником регламентних робіт служить запорукою довгої і бездоганної роботи обладнання.

Вгору