Умови надання гарантії та правила прийому обладнання до сервісного центру.

На все стоматологічне обладнання, придбане в нашій компанії, надається гарантія від виробників. Все обладнання є сертифікованим офіційними виробниками. Гарантія від виробника - це обіцянка щодо якості продукції, перелік зобов'язань, які бере на себе виробник певного типу стоматологічного обладнання протягом гарантійного періоду. Протягом гарантійного терміну вироби, визначені інженерами сервісного центру як дефектні, будуть відремонтовані або, на розсуд, замінені. Всі види стоматологічного обладнання, що продається нами, приймаються в гарантійний ремонт тільки за наявності гарантійного талона.

Гарантія набирає чинності лише якщо дата покупки підтверджується печаткою та підписом продавця на гарантійному талоні, що видається при покупці. Гарантійний талон може бути розміщений на першій або останній сторінці оригінальної інструкції до відповідного виду стоматологічного обладнання. Обов'язково зберігайте гарантійний талон та паспорт на придбані вироби. Гарантійний талон є запорукою якості товару та підтвердженням зобов'язань нашої компанії та виробника щодо надання гарантії.

Також, перш ніж почати користуватися придбаним стоматологічним обладнанням, детально вивчіть інструкцію з експлуатації. Це допоможе уникнути можливих проблем у разі неправильної експлуатації. Здійснення гарантійного обслуговування не впливає на дату закінчення терміну гарантії. Проте гарантія втрачає чинність, якщо ремонт проводився не уповноваженою на те особою або самостійно. Гарантія також не покриває пошкодження, спричинені неправильним використанням стоматологічного обладнання, тому перш ніж розпочати використання, уважно ознайомтеся з інструкціями з експлуатації.

Гарантія також не розповсюджується в інших випадках, наприклад: форс-мажорні обставини, механічне пошкодження тощо. Детальні умови гарантії кожен виробник визначає для кожного окремого стоматологічного обладнання у гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації.

вул. Євгена Коновальца (Щорса), 36 e, офіс 76

РЕЖИМ РОБОТИ

Пн-Пт: 9:00-16:00
Перерва: 13:00-14:00
Сб-Нд: вихідний

ТЕЛЕФОН

м. Київ
Мобільні
+38(073) 073-73-05 
+38(096) 886-45-80 
+38(050) 456-09-29
Міський багатоканальний
(044) 334 74 34