Прийом та відвантаження замовлень пн-пт 9:00 - 15:00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стоматологічні наконечники

Лікар-стоматолог використовує в своїй роботі ряд інструментів. На блоці лікаря будь-якої стоматологічної установки основними елементами будуть мікромотор з кутовим і прямим наконечниками і турбіна. 

Мотори бувають "повітряними" (дають до 25000 об/хв) і електричними (до 40000 об/хв).

Якщо установка стоїть в хірургічному кабінеті, на блоці лікаря може отстутствовать турбіна, оскільки основна частина робіт вимагає потужного електромотора з прямим наконечником. Якщо Кабінет терапевтичний, то обов'язкове турбіна і кутовий наконечник, для різних робіт лікар може використовувати кутові наконечники зі зниженням, для лікування каналів - Ендодонтичні наконечники, в кабінеті профілактики - може бути присутнім скалер і Ейр флоу.

Світ стоматологічних наконечників величезний, для кожної, навіть невеликої і рідкісної роботи виробники стоматологічних наконечників розробили свій інструмент. Наконечники з підсвічуванням дозволяють набагато краще бачити препарируемую область зуба, але вони і дорожче. Наконечники з підвищувальною передачею полегшують ряд робіт, де потрібна досить висока швидкість інструменту і немає можливості використовувати турбіну, наконечники з пониженням - гарні для робіт, де потрібна додаткова потужність на валу і немає можливості використовувати низькошвидкісні мотори, наконечники з реверсом потрібні для роботи в каналах при різних ендодонтичних процедурах. Турбіни з маленькою головкою гарні для дитячого прийому, велика головка турбіни стане в нагоді в ортопедії і т. д.

У цій групі представлені всі можливі варіанти моторів (електричні/, повітряні, вбудовані в установку, з підсвічуванням і без), наконечники для мікромоторів - кутові і прямі будь-яких модифікацій, турбінні наконечники, повітряні скалери, запасні частини до наконечників (ротори, головки, мастило) і апарати для чищення та дезінфекції наконечників.

Вгору