03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для чого необхідна аспіраційна система в стоматології?

Аспіратор стоматологічний (апіраційна система) - це хірургічний, абсолютно незалежний відсмоктувач, який використовується при відсмоктуванні крові, слини і елементів з порожнини рота пацієнта. Цей агрегат відноситься до типу професійного обладнання. Сьогодні багато виробників дентальної техніки пропонують різні види пристроїв, що дозволяє придбати підходящий варіант. Лідерами ринку, що працюють в даному напрямку, є Італія. Переваги аспіраційних систем стоматологічних виробників цих країн полягають в чудових споживчих характеристиках.

 У стоматології аспіраційні системи використовуються для відсмоктування з ротової порожнини слини, крові, пилу і т.д. аспіраційні системи складаються з 3 блоків: спіральний блок, генератори вакууму розрізняються за принципом дії (повітряно-потоковий, повітряних вакуумний насос, водяний вакуумний насос), сепаратор.

Стоматологічні аспіраційні системи Cattani (Італія)

Найоптимальнішими у співвідношенні ціна / якість є аспіраційні системи для стоматології (стоматологічні помпи) виробництва фірми «Cattani» (Італія). Досвід і розвиток «Cattani» пов'язаний з хорошою роботою аспіраційного і компресорного стоматологічного обладнання, яке вона створює більше 30 років і поширює на території Італії і в усьому світі.

Ми рекомендуємо аспіратори Cattani (Італія).  Компанія Cattani з 1967 року спеціалізується на випуску тільки стоматологічних аспіраторів і компресорів найвищої якості. Якість і надійність продукції Cattani дозволила їй зайняти престижне місце в списку постачальників NASA. На шатлі встановлений високотехнологічний компресор Cattani, вагою всього 180 г, що створює тиск 38 бар.

З чого складається аспіраційна система?

Аспіратор стоматологічний складається трьох блоків: 

  • аспіраційного блоку 
  • генератори вакууму 
  • сепаратор. 

Аспіраційний блок 

Аспіраційний блок входить в пристрій багатьох стоматологічних конструкцій, який становить робоче місце помічника стоматолога. Власне він, під час виконання своїх обов'язків, спостерігає за правильністю розташування наконечника в ротовій порожнині пацієнта. Крім цього, є такі аспіраційні блоки, які не входять в конструкцію стоматологічних пристроїв, що працюють автоматично. 

Генератор вакууму 

Генератори вакууму класифікують залежно від механізму їх роботи. На підставі цього поділяють: 

Повітряно - потокові генератори вакууму, здатні пропускати струмінь повітря під сильним напором через невеликий отвір. Воно по-іншому ще має назву ежектор або»клапан Вентурі". Їх використовують в конструкції бюджетних стоматологічних установок, а також для роботи індивідуальних систем. 
Насоси повітряно-вакуумні. У таких насосах створюється вакуум за допомогою вентилятора, який приводить в дію потужний електродвигун. Їх застосовують як в індивідуальних, так і централізованих аспіраційних системах. 
Насоси водяні вакуумні утворюють вакуум струменем води. Водяну турбіну запускає електричний мотор. Даний тип використовується виключно в централізованих системах. 

Сепаратор 

Сепаратор необхідний для відділення від повітря рідини або частинок. Він перешкоджає проникненню твердих крупинок і вологи в середину генератора, виводячи їх в каналізацію. Сепаратор встановлюють в посудині для спльовування, операційному блоці, а також окремо від стоматологічних установок. 

Чому купити аспіратор в компанії Майстер-Дент вигідно?

ТОВ "Майстер-Дент" - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор аспіраторів Cattani в Україні гарантує високу якість продукції, доступні ціни і своєчасний сервіс. Звертайтеся-прямо зараз, ми проконсультуємо вас з усіх питань, і підберемо те обладнання, яке повністю відповідає особливостям вашої клініки і можливостям бюджету. З нами вибрати і купити аспіратор для стоматології-простіше простого!

Вгору