03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

П'єзохірургічний апарат

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

П'єзохірургія - передовий метод проведення хірургічних маніпуляцій в стоматології, таких як видалення зубів, підсадки кісткової тканини та імплантації зубів. Надрізи тканин здійснюються за допомогою ультразвуку, завдяки чому не травмуються навколишні ясна, судини і нерви, а сам надріз робиться максимально тонко і точно. Головна перевага п'єзохірургії-гарантований і прогнозований результат як при лікуванні, так і при імплантації зубів.

Показаннями до застосування даного методу є необхідність будь-яких хірургічних маніпуляцій в стоматології, таких як видалення зубів, пластика кісткової тканини, установка зубних імплантів, хірургічне лікування зубів і ясен.

Надрізи твердих і м'яких тканин в порожнині рота виробляються за допомогою ультразвуку, який дозволяє зробити отвір, відрізати шматочок твердих тканин кістки або зубів. Ультразвуковий апарат не стикається з тканинами, діє на відстані. Під впливом ультразвукових хвиль, відбувається розсічення навіть самих твердих тканин, при цьому м'які тканини абсолютно не травмуються. 

До появи п'єзохірургії в стоматології для цих цілей використовувалася бормашина, застосування якої коштувало пацієнтові неприємних і навіть хворобливих відчуттів, які відсутні при використанні ультразвуку. Крім того, на відміну від бормашини, п'єзохірургічний пристрій дозволяє провести операції у важкодоступних місцях завдяки можливості впливу на тканини на відстані.

Якщо ви хочете купити п'єзохірургічний апарат в інтернет-магазині "майстер-Дент", але не можете підібрати необхідний варіант - зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті, і наші кваліфіковані менеджери із задоволенням допоможуть вам з вибором.

Вгору