03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стоматологічні установки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Перевага стоматологічних установок Takara Belmont

Стоматологічна установка є основним елементом стоматологічного кабінету, займає не малу частину його площі і від того, наскільки правильно і точно вона підібрана, оснащена і функціональна, залежить зручність роботи лікаря і асистента, а так само зручність пацієнта. Не маловажним фактором, що визначає вибір виробника і конкретної моделі, є надійність, довговічність і можливості придбаного виробу. 

Але в будь-якому випадку починають з визначення цінового сегмента. Як і в будь-якій галузі, в стоматології прийнято розрізняти рівень клінік або кабінетів. Відповідно до рівня клініки (бюджетний/середній/Елітний) вибирається і клас стоматологічного обладнання, на підставі чого планують Передбачуваний бюджет. Саме до вище середнього або як прийнято говорити – бізнес сегменту відноситься продукція японської фірми TAKARA Belmont, добре зарекомендувала себе на стоматологічних ринках понад 80 країн світу. 

Виробники випускають обладнання широкої колірної гами, саме тому слід ще на етапі планування визначити загальний колірний дизайн стоматологічного кабінету, куди гармонійно впишеться і купується установка. Колірна дисгармонія може бути додатковим дратівливим фактором, як для пацієнтів, так і для лікаря, що в кінцевому випадку знижує загальний рівень обслуговування і знижує статус стоматологічної клініки.         

      

Чому вигідно купити стоматологічну установку в нашому інтернет-магазині? 

  • внутрішня політика компанії націлена на просування найбільш передового і сучасного обладнання, технологій, матеріалів і комплектуючих тільки японського виробництва;
  • двадцятирічний досвід роботи тільки українською стомат. ринку, дозволяє розуміти і враховувати специфіку цього ринку у всьому спектрі даного обладнання. Купуючи стоматологічну установку, можна так само придбати всі супутні інструменти і матеріали, необхідні для організації клініки або стоматологічного кабінету. 
  • гнучка цінова політика Для постійних клієнтів-одна зі складових частин загальної політики компанії. З метою популяризації реалізованої продукції на постійній основі проводяться акції;
  • постійно діючі курси та семінари, багато з яких проводять представники компаній, що виробляють обладнання та матеріали. Такі ж курси і семінари проводяться в наших регіональних представництвах, що дозволяє завжди бути курсі новин, сучасних рішень і з перших рук знайомитися з передовими технологіями;
  • зручне розташування офісу в центрі Києва, дозволяє організувати безкоштовну кур'єрську доставку по місту. Доставка продукції по Україні здійснюється національними Перевізниками;
  • багато уваги приділяється питанням сертифікації в системі Держстандарту та МОЗ, наявність локалізованої документації, висновки різних служб спрощують легалізацію новостворюваного кабінету або клініки/ 

Японська якість 

Це поняття вже давно стало ім'ям прозивним, особливо коли це стосується промислового обладнання. Фахівці стверджують, що такий феномен базується на трьох складових. По-перше-це найвищий технологічний рівень виробництва, шлях по якому йде вся країна вже більше 60 років. По друге-це унікальний метод організації самого виробничого процесу, що враховує специфіку виробничих сил саме цієї країни. І нарешті-це Особливості національної культури, які значною мірою формують ставлення японських робітників до виробництва в цілому і окремих його елементів. На кожній стомат. установці Takara Belmont варто індивідуальне клеймо майстра-збирача. Поєднання всіх цих моментів робить японське обладнання еталоном якості і надійності, що, в кінцевому рахунку, формує високий рівень ціни на стоматологічні установки.  

На що слід звернути увагу при покупці стоматологічної установки. 

Приймаючи рішення купити стоматологічну установку необхідно представляти її основні блоки, їх призначення Конструктивні особливості та відмінності. 

Крісло пацієнта-крім зовнішнього вигляду і якості матеріалу, використовуваного при його обробці, слід звернути увагу на тип приводу. Більш прості надійні рішення використовують гідравлічний привід, в той час як деякі виробники використовують електричні приводи, які в сучасних вітчизняних мережах можуть працювати не стабільно.

Блок лікаря-конструктивні відмінності стосуються, перш за все, розташуванням рукавів з інструментом. При верхньому розташуванні рукавів забезпечується повернення інструменту в зону кріплення, але при цьому довжина рукавів коротша, що може обмежувати роботу лікаря. Нижнє розташування рукавів не має цього обмеження, але вимагає від лікаря контроль за поверненням інструменту в зону кріплення, і проведення санітарної обробки посадочних місць.  

Наявність додаткових педалей управління-стандартна комплектація передбачає дві педалі. Одну для управління кріслом пацієнта, а другу для управлінням блоку лікаря. Наявність додаткових педалей з можливістю і програмування робить роботу лікаря більш комфортною, проте цей фактор впливає на формування ціни стоматологічної установки. 

Блок асистента - може оснащується вакуумної, інжекторної системою слюноотсоса. Вакуумна система передбачає додаткову сепараційну систему, в той час як система, оснащена інжекторним відсмоктуванням передбачає підвищену витрату стисненого повітря. Інжекторна система слюноотсоса працює від тиску води в системі стоматустановки.     

Гарантія та сервіс від компанії Мастердент

Так як саме цей аспект значною мірою визначає довговічність і безвідмовність експлуатованого обладнання, то наша компанія має власний авторизований Сервісний центр в Києві, що дозволяє надавати гарантію від виробника. Фахівці сервісного центру проходять підготовку безпосередньо у фахівців заводів-виробників, мають відповідний рівень знань, досвід, навички та високу кваліфікацію.  Придбана установка стоматологічна безкоштовно обслуговується протягом гарантійного періоду, виявлені дефекти і поломки в цей період усуваються безкоштовно. Але і після завершення гарантійного періоду, фахівці нашого сервісного центру готові виконувати необхідні регламентні роботи, що забезпечить тривалу і надійну експлуатацію обладнання.

Вгору