03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тимчасові дентини

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Тимчасові пломбувальні матеріали використовуються в тому випадку, якщо неможливо закінчити лікування зуба в один сеанс. Вони призначені для герметичного закриття або заповнення дефектів твердих тканин зубів на нетривалий час. Ці матеріали бувають однокомпонентними або двокомпонентними.

 Пломбувальні матеріали для тимчасових пломб повинні бути нешкідливими для організму, мати хорошу пластичність при введенні в порожнину, бути нерозчинними в слині, мати достатню міцність, забезпечувати герметичне закриття порожнини, бути непроникними для слини і лікувальних речовин, відносно легко виводитися з каріозної порожнини після затвердіння.

В основі реакції затвердіння цих матеріалів лежать хімічні процеси, ініційовані водою і теплом, або фотохімічні процеси, ініційовані світлом. Вони відрізняються простотою використання, невисокою вартістю, хорошою адгезивністю до стінок зуба і легкістю відділення від стінок порожнини після твердіння.

Найчастіше має значення хімічний склад тимчасових пломбувальних матеріалів. Наприклад, матеріали на основі евгенолу можуть згодом впливати на реакцію полімеризації композитів. Зазвичай тимчасові пломбувальні матеріали є однокомпонентними і готовими до використання, що спрощує процедуру їх застосування.

Вгору