Замовлення відвантажуємо пн-пт з 9.00 до 15.00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Стерилізація в клініках повинна бути на 1 місці!

Адже це турбота не тільки про пацієнтів – їх здоров'я і безпеку, а також захист від інфікування медичного персоналу та їх сімей. 

Ваші пацієнти-навчають і лікують наші сім'ї, продають товари і надають послуги – і всі ми замкнуті в одному соціальному ланцюзі.  

З метою профілактики ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів "В»," з " та інших інфекцій – ви повинні завжди бути впевнені на 100%, що ваш автоклав надійний і виконує свою основну функцію стерилізації. 

Особливо хочеться зупинитися на автоклавах класу «в». На ринку багато автоклавів цього класу стерилізації, але серед них є «псевдо автоклави», подумайте – а який у вас!!! Хочете перевірити, тоді виконайте в вашому автоклаві тест Бові-Діка і Хелікс тест.  Автоклав впорався-це автоклав класу «в».

Європейський стандарт EN 13060/1-4 поділяє автоклави на три класи по низхідній лінії вимог до них: «В», «S» і «N».

Робочий цикл роботи автоклава можна умовно представити наступною послідовністю дій: 

попередня підготовча фаза; 
фаза стерилізації; 
фаза просушування і охолодження. 
Всі автоклави діляться на мають фазу предвакуума і відповідно фазу вакуумної сушки і не мають фази предвакуума (але можуть мати вакуумну сушку). Функції вони виконують однакові-стерилізація матеріалів та інструментів, але сам робочий цикл стерилізації технологічно відбувається по-різному.

Автоклави класу "В": мають функцію фракціонованого предвакуума і функцію вакуумної сушки, що різко підвищує проникаючу здатність пара, можуть стерилізувати будь-які форми медичних виробів і тканин: масивні, порожнисті, пористі, упаковані в індивідуальну або подвійну упаковку будь-якого типу. Особливу увагу слід приділити наявності стерелізатора напрузі мережі і якості дистильованої води. 

Автоклави класу в застосовуються у всіх сферах медицини, в тому числі хірургії та стоматології, офтальмології, гастроентерології, гінекології, дерматології, естетичній медицині, мікробіології, фармації, ветеринарії для стерилізації всіх видів приладдя (пористі, з порожнинами, складних форм, тканини, розчини, гуми і т.д., в будь-якій упаковці і без неї.) 

Згідно з державними санітарними нормами та правилами про «дезінфекцію, передстерилізаційне очищення та стерилізацію медичних виробів у закладах охорони здоров'я» . Указ № 552 від 11.08.2014 р.Міністерства охорони здоров'я України.

Автоклави класу "S": більш привабливі в економічному плані за ціною.  Відрізняються від автоклавів класу «В» відсутністю функції фракціонованого предвакуума. В автоклавах класу " S " використовується функція лінеарного предвакуума. Розроблені для застосування в медичній і стоматологічній практиці в тих випадках, коли для стерилізації інструментів (в упаковці або без неї) не потрібне використання автоклавів класу «B». Підходять для обробки суцільних, гладких (розгорнутих) інструментів і пористих або загорнутих матеріалів в упаковці або без неї.

Не допускаються до стерилізації тубулярні (порожнисті, довгі) інструменти, а також м'які і пористі тканини у великому обсязі. 

Автоклави без вакууму (клас N) ідеально підходять для обробки суцільних, гладких (розгорнутих) інструментів і тканих матеріалів Без упаковки, а також пластикових виробів витримують температуру до 121° С.

Для роботи автоклавів використовується дистильована вода (щоб уникнути корозії від хлору, що міститься в звичайній воді). Автоклави з нагріванням води поза завантажувальної камери більш економні щодо витрачання дистильованої води.

Залежно від предмета стерилізації - вибирається і програма, і упаковка.

Вгору