03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

На сьогоднішній день а-Силікони використовуються більшістю кваліфікованих стоматологів ортопедів. Ці матеріали так само відомі як вініл полісилоксани або VPS (vinyl polysiloxanes). 

А-Силікони мають більш приємний запах і смак, ніж поліефіри або полісульфіди. Вони мають менший відсоток спотворень (постійних деформацій) щодо будь-яких інших існуючих матеріалів для відбитків, що робить а-Силікони хорошим вибором для відбитків підрізів. 

У своїй більшості а-Силікони не такі жорсткі, як поліефіри. Їх міцність на розрив варіюється і в основному залежить від в'язкості. А-Силікони з низькою в'язкістю мають тенденцію до більш низької міцності в порівнянні з з-силіконами, тоді як а-Силікони високої в'язкості володіють набагато більш високою міцністю на розрив в порівнянні з силіконами категорії «з». 

А-Силікони мають інший механізм твердіння і в порівнянні з з-силіконами і не виділяють під час полімеризації супутніх сполук. Це означає, що а-Силікони демонструють хорошу стабільність в розмірах, що дозволяє відливати відбитки багато тижнів по тому.

Вгору