03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Композитні вініри COMPONEER

COMPONEER, або прямі композитні вініри, являють собою полімеризовані, готові емалеві накладки з наногібридного композиту, в яких з'єднані переваги прямої композитної реставрації з достоіствами вінірів, виготовлених в лабораторії.


COMPONEER є абсолютно новим класом вінірів. Вони виготовляються промисловим способом з високонаповненого наногібридного композиту, який забезпечує чудову однорідність і стійкість емалевих накладок. Екстра-тонкі вінірові покриття товщиною від 0,3 мм забезпечують високу ступінь збереження твердих тканин зуба в процесі виготовлення. Яскрава поверхня природного вигляду доповнює високу якість реставрації.

 

 Із застосуванням COMPONEER високоякісну естетичну реставрацію передніх зубів можна проводити за одне відвідування фахівця. До теперішнього часу у стоматолога був вибір між прямою композитною реставрацією або складною технікою непрямої реставрації з використанням вінірів. Система прямих композитних вінірів є новою цікавою альтернативою наявним можливостям відновлення і надає стоматологам нові економічні перспективи. Пацієнти можуть отримати природну естетичну посмішку за один прийом у лікаря і далі йти" по життю посміхаючись".

Проводиться широкий розмірний ряд попередньо сформованих вінірів, простота використання дозволяє застосовувати їх як для реставрації окремих зубів, так і для реставрації повного ряду передніх зубів. Трудомістке забезпечення анатомічної форми і поверхні і складна обробка більше не потрібні. COMPONEER можна в будь-який час підганяти відповідно до індивідуальних вимог пацієнта, використовуючи композит.

Оригінальна мікро-ретенційна внутрішня поверхня підвищує змочуваність і забезпечує довготривалість кріплення. Не потрібна спеціальна обробка вініра. Тому COMPONEER є важливим етапом в технології використання вінірів. Добре продуманий набір інструментів, а також всебічні інформаційні матеріали для стоматологів і пацієнтів завершують номенклатуру продукції. У користувача з'явилася можливість швидко отримати дані, необхідні для ефективного і економічного виконання красивою і природною реставрації.

Пруимущества

  • COMPONEER являє собою оригінальний полімеризований композит, вироблений компанією "Coltène/Whaledent AG".
  • COMPONEER закріплюється матеріалом, який з'єднує реставраційні матеріали в єдине ціле (дентин/емаль + композит + COMPONEER).
  • COMPONEER призначений для використання стоматологами, які хочуть отримати простий засіб виконання складної реставрації передніх зубів із застосуванням композиту.
  • Готові вініри COMPONEER формують анатомічну основу реконструкції окремого зуба або повного ряду передніх зубів.
  • Готові вініри не вимагають значної обробки.
  • Реконструкцію можна виконати просто і швидко, з легкістю забезпечуючи естетичний, функціональний високоякісний результат.
  • COMPONEER-це економічно і ефективно (пацієнт економить грошові кошти, а стоматолог - час і гроші, оскільки відпадає необхідність інвестування в дороге обладнання).
  • COMPONEER є альтернативою загальновизнаної реставрації зубів керамічними вінірами. Стоматолог і пацієнт повинні прийняти рішення, який тип лікування більше підходить в кожному окремому випадку.
Вгору