Прийом та відвантаження замовлень пн-пт 9:00 - 15:00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Прямі та кутові хірургічні наконечники

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Окремою категорією наконечнков є спеціальні-хірургічний, ендодонтичний, наконечник для фізіодиспенсера і інші.  Наконечник прямий хірургічний відрізняється максимальною довжиною обертового інструменту. Його носова частина вузька, а швидкість обертання коливається в межах 30-50 000 оборотів в хвилину. Такий хірургічний наконечник, за винятком рідкісних моделей, має передавальне число 1:1. 

Чому варто вибирати хірургічні наконечники W&H (Австрія)

Австрійські наконечники W & H, виготовлені з високоякісної сталі, широко використовуються в імплантології, мікрохірургії та щелепно-лицевої хірургії. 

Наконечники для імплантології відрізняється високою компактністю головки, яка гарантує безпеку і високу точність при виконанні операції. Значення передавальних відносин такого наконечника від W & H можуть змінюватися в досить широкому діапазоні, що забезпечується наявністю ефективної редукційної передачі.

Різновиди хірургічних наконечників

Моделі з вбудованою подсведкой відмінно висвітлюють зону проведення операції. Ці наконечники відрізняються плавністю і точністю крутного моменту, високою продуктивністю, яка може бути досягнута навіть при мінімальній швидкості. 

Наконечники W & H діляться по геометрії корпусу на прямі хірургічні (SL-11), прямі з вигином (SL-10), кутові хірургічні (WS-75 E/KM).

Кутові хірургічні наконечники можуть бути розбірними (WS-56 E) і нерозбірними (WI-75 E/KM – для імплантології), що підвищують (WS-92 E/3 – для борів 1.6 мм) і знижувальними (для борів 2.35 мм), а також мати вбудований генератор і діодне підсвічування робочого поля (WI-75 LED G). В основному всі вони розраховані на мікромотори зі швидкістю обертання до 50000 об/хв.

Прямі хірургічні наконечники відрізняються вузькою носовою частиною, максимальною довжиною обертового інструменту 45 - 70 мм (при використанні системи Stryker) і мають максимальну швидкість обертання 30-50 тис. об/хв Передавальне число зазвичай 1:1, крім наконечника S-12 (1:2)

Вгору