Замовлення відвантажуємо пн-пт з 9.00 до 15.00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фізіодиспенсер-багатофункціональний пристрій з декількома режимами роботи, що застосовується в хірургічній стоматології, імплантології та ендодонтії. Дозволяє виконувати складні маніпуляції, що виходять за рамки консервативної стоматологічної допомоги. З його допомогою здійснюється хірургічна корекція щелеп і ротової порожнини, терапія кореневих зубних каналів, ультразвукове лікування.

Прилад складається з дисплея, системи наконечників, вбудованих ультразвукових генераторів, насоса для подачі охолоджуючих речовин, мотора, педалі управління, установки подачі фізрозчину. В останніх моделях передбачено спеціальне програмне забезпечення, функція калібрування підвищеної точності і потужна оптична система, що забезпечує яскраве освітлення оперованої зони. За рахунок автоматичного калібрування фізіодиспенсер самостійно здійснює регулювання мікродвигуна, прагнучи до досягнення оптимальних робочих параметрів. При цьому хірургічні маніпуляції стають плавними і безпечними. 

Застосування фізіодиспенсера полегшує завдання стоматологів-хірургів та імплантологів, створює оптимальні умови при проведенні щелепно-лицьових операцій різної спрямованості і ступеня складності.

Якщо ви хочете купити фізіодиспенсер, ціна якого була б мінімальна для ваших цілей, але не можете підібрати необхідний варіант - зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті, і наші кваліфіковані менеджери із задоволенням допоможуть вам з вибором.

Вгору