03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DIATECH

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Багатошарові бори DIATECH виробляються із застосуванням найбільш передової технології. Ці бори відрізняються від борів, що раніше застосовувалися, з однорівневим алмазним покриттям.

Багатошарові алмази мають більше алмазних граней на різних рівнях та у різних шарах. При стандартному робочому режимі нові алмазні зубці з гострими гранями займають місце відламаних або стерлих граней. Багатошарові алмазні бори DIATECH мають більш тривалий термін служби та підвищену ріжучу здатність.

Ексклюзивна технологія нанесення алмазної крихти на сталевий сердечник забезпечує багатошарове і максимально однорідне алмазне покриття кожного бору. Висока щільність, твердість і чистота тільки природних алмазів надають борам Діатех прекрасну ріжучу здатність і зносостійкість.

Виробництво алмазних борів компанією Coltene – комплексний та тривалий процес з дотриманням усіх необхідних стандартів та критеріїв. Завдяки збалансованому поєднанню ручної та автоматизованої праці досягається рівномірний розподіл ідентичних за розміром алмазних частинок у різних шарах, і це створює інструмент із стійкими ріжучими експлуатаційними якостями та максимально тривалим терміном служби. Використовуючи постійний поточний та вихідний контролю якості, завод ретельно перевіряє та контролює технічні параметри, та їх відповідність заданим розмірам та конфігураціям.

Індикатором робочого стану бору є золоте покриття його робочої поверхні. Доки колір голівки бору зберігається, він не втрачає абразивної здатності і ним можна користуватися.

https://products.coltene.com/RU/UA/products/rotary-instruments

Розгорнути
Вгору