03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Tau Steril

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фірма "Tau Steril di Bianchi Giancarlo e. C. S.n.c.", заснована у 1964 році у містечку Фіно Морнаско (Італія). Є одним із лідерів італійської зуболікарської промисловості у секторі hight-tec. На початку своєї діяльності фірма орієнтувалася виключно на вимоги внутрішнього ринку в галузі виробництва медичного обладнання. Однак, у міру свого розвитку фірма видозмінила свій профіль, віддавши перевагу випуску стерилізаційних пристроїв. Сьогодні, якість автоклавів і сухожарових шаф найрізноманітніших об'ємів, біксів і лотків для стерилізації, ультрафіолетових боксів добре відома і по праву оцінена стоматологами всіх континентів планети.

Завдяки своїй чудовій репутації та чудовому поєднанню ціни та якості, продукція фірми "Tau Steril" зайняла одне з домінуючих положень на європейському ринку стерилізаційного обладнання. Вміле поєднання передових технологій та останніх наукових досягнень дозволило фірмі знайти свою нішу на стоматологічних ринках Європи, Близького Сходу та Африки.

Фірма "Tau Steril" є постійним учасником всіх основних спеціалізованих виставок як на території Італії, так і за її межами. Основною метою компанії є і залишається прагнення відповідати найжорсткішим вимогам споживачів у галузі якісної, надійної та безпечної стерилізації.

www.tausteril.com

Розгорнути
Вгору