Замовлення відвантажуємо пн-пт з 9.00 до 15.00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

TKD

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Історія історії компанії began в 1969 році в маленькому workshop, де, discreetly and with limited means, tests for realization of high-sophisticated products such as high-speed turbine for dental use were out out. Коли дизайн був успішно виконаний, компанія ведеться до інших premises, створеного TKD trade mark and started ams production of air-bearing turbines: цей тип production remained unchanged for the following ten years.

Досвідчений вважається, що все, розуміється на виробництві високих рівнів мікро-механіки, тому що ви можете скористатися нашим компанією для розвитку високотехнологічних знань. Одного разу після того, як ряд вироблених виробів розповсюджений, або для маркетингових потреб або для логічної компанії зростання, залишаючись помітно з орієнтовною думкою про створення технологічних інструментів для dental use.

Особливо, як велику практику дослідження і розвитку має бути виконано з останніх електропристроїв, так само як piezoelectric scaler ad brushless electric micromotor.

Сьогодні як і будь-який день, всі компоненти і прилади є вироблені і assembled у нашій фабрики і ми є для того, щоб добути, що всі наші продукти є 100% MADE IN ITALY.

www.teknedental.com

Розгорнути
Вгору