Замовлення відвантажуємо пн-пт з 9.00 до 15.00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Coltene

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Стоматологічний концерн "Coltene/Whaledent" виник у 1990 році в результаті злиття фірми "Coltene AG", місто Альтштаттен, та, утвореної в 1956 році в Нью-Йорку, зуботехнічної лабораторії "Whaledent".

Швейцарська фірма "Coltene AG" виробляє з середини 60-х років зліпувальні матеріали та пломбувальні матеріали високої якості. Компанія займається розробкою, виробництвом та розповсюдженням спеціальної продукції для стоматології. "Whaledent" - провідний виробник високоточних внутрішньоканальних гвинтових штифтів, парапульпарних штифтів, електрохірургічних інструментів та обладнання для зубопротезної лабораторії. Після приєднання стоматологічного розділу американської фірми "Hygenic Corporation" палітра продукції концерну "Coltene/Whaledent" включає і всесвітньо відомий асортимент для установки коффердаму, вироби для ендодонтії, воску і пластмаси для протезування. Концерн "Coltene/Whaledent" з гордістю залишає на цій високоякісній продукції залишаємо товарний знак фірми "Hygenic", а не замінює його на свій.


В 1997 стоматологічний концерн "Coltene / Whaledent" придбав частину компанії "Hygenic" (США), що виробляє товари для стоматології. Ім'я "Hygenic" відоме у всьому світі як провідного виробника товарів та аксесуарів для системи коффердам. Крім цього компанія випускає гутаперчі і паперові штифти, високоякісні воски та пластмаси для виготовлення зубних протезів. Продукція "Hygenic" успішно доповнила товарну лінію "Coltene/Whaledent"

У 2001 році була придбана фірма "Diatech" (Швейцарія) - виробник алмазних та твердосплавних борів та полірувального інструменту. 2002 року компанія "Roeko GmbH & Co." (Німеччина) стала частиною стоматологічного концерну "Coltene/Whaledent". Компанія "Roeko" відома у світі як виробник високоякісних засобів з бавовни (валики, кульки, ковпачки). Прекрасним доповненням до ендодонтичної гами товарів "Coltene/Whaledent" з'явилися паперові та гутаперчі штифти.

Ряд товарів провадиться концерном під торговою маркою "SwissTec".

Науково-дослідні та контрольні лабораторії "Coltene/Whaledent" обладнані обладнанням за найсучаснішими технічними стандартами. Контроль якості - перша необхідна умова створення якісної продукції. Понад 450 працівників та робітниць концерну "Coltene/Whaledent" разом зі своїми найбільшими діловими партнерами дбають про те, щоб продукція “Coltene/Whaledent” була доставлена ​​до Вашого кабінету своєчасно та найзручнішим Вам способом.

www.coltene.com

Розгорнути
Вгору