03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Euronda

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Торгова марка "Euronda" – це 35-річна історія прогресивного зростання та високих технологій, яка розпочалася у 1976 році і продовжується досі. Постійне визнання товарів, що виробляються компанією "Euronda S.p.A." (Італія), оцінено завдяки їх надійності, якості та ефективності.

Широкий асортимент витратних матеріалів: професійні серветки, гнучкі наконечники для слиновідсмоктувачів, нітрилові та латексні рукавички, захисні фартухи для пацієнтів; а також повний ряд обладнання для стерилізації: нове покоління автоклавів трьох класів, апарати ультразвукового очищення, системи очищення води та електронний пристрій, що запечатує, – робить компанію ідеальним партнером для тих, хто цінує якість, надійність і ділове партнерство.Успіх та світове визнання стоматологів, як результат ефективної та плідної роботи, вивели компанію "Euronda S.p.A." на лідируючі позиції у галузі інфекційного контролю та визначили подальший напрямок у розвитку компанії. Концепція інфекційного контролю – сфера діяльності, де компанія є світовим лідером та визначає перспективи майбутнього розвитку у цьому напрямку.

"Euronda S.p.A." створює першокласне обладнання та якісні витратні матеріали для зручної та безпечної роботи, що повністю відповідають вимогам стоматологів та європейським нормам якості ISO 9001.

www.euronda.com

Розгорнути
Вгору