25 грудня 2023 Вихідний. В Новорічні Свята ми не працюємо з 30 грудня 2023 до 8 січня 2024.  Прийом та відвантаження замовлень пн-пт 9:00 - 15:00
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Takara Belmont

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія "Takara Belmont" (Японія) була заснована в 1921 році паном Хіденобу Ёсікавой з метою виробництва високотехнологічного медичного та стоматологічного обладнання. Вже в 50-х роках минулого століття "Takara Belmont" мала гарантований ринковий збут і розділяла панівне становище на ринках Японії з декількома іншими компаніями завдяки досконалості створюваних конструкцій і чудовим функціональним властивостям продукції, що випускається. У ці роки продукція компанії активно виходить на ринки інших держав, організуючи дочірні компанії та представництва спочатку в США, а потім – у Канаді, Європі та Південній Америці. Де б не знаходилися офіси компанії, вона завжди намагалася точно оцінити та задовольнити запити місцевого ринку щодо нового обладнання.

Основою розробок всього обладнання "Takara Belmont" є бажання досягти повної гармонії між неупередженим обладнанням та споживачем цього обладнання. Така єдина гармонія між людиною та обладнанням дозволяє звести до мінімуму стомлюваність лікаря-стоматолога та підвищує його працездатність.

В даний час компанія підтримує свої представництва у 10 країнах світу. На своїх заводах "Takara Belmont" впроваджує найжорсткішу систему контролю якості з метою виробництва надійного обладнання, що працює без перебоїв, створеного на основі найінноваційних конструкторських рішень.

Розгорнути
Вгору