03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Tuttnauer

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Понад 75 років компанія "Tuttnauer Ltd." (Ізраїль) займається розробкою та виробництвом широкого спектру стерилізаційного обладнання для медичних, стоматологічних, фармацевтичних, біотехнологічних та хірургічних центрів, клінік та лабораторій. За ці роки компанією накопичено великий професійний досвід. Вона експортує понад 95% своєї продукції різні країни світу, і їй по праву належить одне з провідних місць на світовому ринку виробників стерилізаційного медичного обладнання.

"Tuttnauer Company Ltd." виробляє найширший у світі спектр парових і газових стерилізаторів, що серійно випускаються: настільних, горизонтальних, вертикальних, з об'ємом камери від 7.5 до 6000 літрів. Все обладнання відповідає провідним світовим стандартам: FDА, СЕ, ТUV, ISO 9002, АSМЕ, UL, GS, ЕN601, ВS.У компанії "Tuttnauer Ltd." широко розвинена дилерська мережа, а також є офіси "Tuttnauer США", "Tuttnauer Європа", "Tuttnauer Росія", "Tuttnauer Таїланд". У США частка "Tuttnauer Company Ltd." складає 31% на ринку настільних автоклавів. Надзвичайно сильні позиції компанії на ринку стерилізаційного обладнання у Європі та Латинській Америці. "Tuttnauer Company Ltd." неодноразово вигравав тендери на постачання обладнання, що проводяться міжнародними кредитними організаціями та національними системами охорони здоров'я.

Розробляючи нові моделі стерилізаторів, компанія "Tuttnauer Ltd." орієнтується на попит, що постійно зростає, на більш сучасне, ефективне і якісне, що володіє більшою місткістю та кращою безпекою, стерилізаційне обладнання для лікарень, промислових підприємств та науково-дослідних інститутів.

tuttnauer.com

Розгорнути
Вгору