03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

W&H

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фірма "W&Н Dentalwerk Burmoos GmbH" (Австрія) - світовий лідер у галузі виробництва стоматологічних інструментів та обладнання Фірма заснована наприкінці XIX століття У 1890 році два спеціалісти в галузі точної механіки Вебер і Хампер (Waber & Наmper) відкрили в Берліні перший у Європі завод з виготовлення стоматологічних інструментів З тих пір протягом більше ста років ця шанована і відома фірма утримує лідерство в галузі виробництва стоматологічних наконечників та апаратів.
"W&Н" сьогодні - це потужний виробник, який базується в гБюрмос (Австрія), де знаходиться "головний" завод та офіс (480 співробітників), що має представництва у Німеччині, Великій Британії, Швеції, Болгарії, Франції, Італії, Польщі, Австрії.Велика програма продукції фірми включає найрізноманітніші розділи: стоматологічні інструментальні: кутові і прямі наконечники, турбіни, пневмомотори і скалери; апарати для підготовки наконечників до стерилізації "Assistina 301 plus" (очищення та мастило) та стерилізатори "Lisa"; прилад "Implantmed" та наконечники для хірургії та імплантології; потужні машини "MF-Теctorque" та "MF-Perfecta" для зубних техніків; сервісне масло і т.д.

Завдяки виробництву високоякісної продукції - стоматологічних наконечників і приладів - фірма "W&Н" завоювала всесвітнє визнанняНаявність у програмі фірми адаптерів під будь-які види роз'ємів шлангів стоматологічних установок різних світових виробників дозволяє використовувати інструменти "W&Н" , і з технічної точки зору з урахуванням нових досягнень науково-технічної думки; періодично випускаються нові серії, оновлюється дизайн і т.д. Порівняно недавно фірма запропонувала нову серію "Alegra".

Розробкою та виробництвом продукції фірми "W&Н Dentalwerk" зайняті висококваліфіковані фахівці Сучасні виробничі установки та відповідальне ставлення є основою для високого рівня вимог, які співробітники фірми "W&Н" висувають до самих себе.

Фірма "W&Н" виробляє продукцію строго відповідно до найвищих сучасних стандартів якостіУ 1993 році фірма "W&Н" отримала сертифікати відповідно до вимог ISO 9001 та ЕN 46001. Крім цього, продукція фірми задовольняє вимогам стандарту якості GМР (Good Manu технічного прогресу як такого недостатньо Дух колективізму, гармонії та відповідальності визначає все, що відбувається на сімейному підприємстві. Це створює передумови для того, щоб були задоволені і співробітники, і партнери, і клієнти фірми.

Продукція фірми "W&Н" відповідає вимогам чинних інструкцій Європейського Союзу, наприклад, щодо виробництва медичної продукції, ЕМV, а також вимогам інструкцій на пристрої, що працюють на низькій напрузі, та інструкцій на установки та обладнання Відповідно до вимог цих інструкцій продукція фірми "W&Н" має маркування СЕ. Визначені вироби програми постачання, які не підпадають під положення інструкцій або щодо яких чинні інструкції не передбачають маркування СЕ (наприклад, запасні частини, певні види аксесуарів та інші вироби), не повинні мати маркування СЕ.

Основним лейтмотивом у прагненні підприємства "W&Н" відповідати вимогам світового ринку є впровадження у виробництво новітніх розробок Саме тому фірма "W&Н" випускає високоякісну продукцію, в якій знаходять застосування всі сучасні надточні технології. Устаткування продукції власників та співробітників найстарішої в Європі фірми.

www.wh.com

Розгорнути
Вгору