03.05.24 прийом та відвантаження замовлень 9:00 - 13:00. Понеділок 06.05 вихідний день.
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cattani

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія "Cattani S.p.A." була заснована 1967 р. і за довгі роки стала однією з провідних компаній у стоматологічній галузі. Сьогодні компанія відома не тільки в Італії, а й у всьому світі, як розробник та виробник якісного обладнання та систем для стоматології.

У 1984 р. до компанії "Cattani" була приєднана компанія "ESAM" (дочірнє підприємство), внаслідок чого зріс вплив нової групи на світовому ринку виробництва повітряних, вакуумних та компресорних систем та технологій. Якість та сервісне обслуговування компанії Cattani визначили її місце в престижному списку постачальників NASA (державна організація США, яка займається космічними дослідженнями). Також гурт "Cattani-ESAM" був задіяний у проекті "EUROSTAR" (розробка та виробництво обладнання для залізниць Європи).Через 35 років своєї успішної присутності на світовому ринку фірма Cattani зосередила свою діяльність на розробках систем аспірації та стисненого повітря в стоматологічній галузі.

Група Cattani-ESAM відома своїми стратегіями оптимізованих досліджень, конструктивним та функціональним підходами при розробці нової сучасної продукції, залучаючи дизайном та якістю своєї продукції. На знак відповідності своєї продукції світовим стандартам якості компанія Cattani отримала Сертифікат відповідності системі якості ISO 9001.

На сьогоднішній день компанія Cattani пропонує всім професіоналам, які працюють у галузі стоматології, такі види своєї продукції як стоматологічні компресори та аспіраційні системи.

www.cattani.it

Розгорнути
Вгору